Author: e***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Haven’t received this yet but I hope when it gets here it looks good n fit me
顏色: 彩色
Price: NT$539
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 4*2 |
| 淨重 | 272 g |
| 長度 | 67 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2306250460733828 |
Author: e***4
Date:
Review: Haven’t received this yet but I hope when it gets here it looks good n fit me
顏色: 彩色
Author: l***2
Date:
Review: i loveeeerreerreeerrrrŕrrrrrrrrr
顏色: 彩色
Author: a***g
Date:
Review: Hermosisimo, se ve super natural, cabello suave ,Abundante y muy largo, más bella que en la imagen
顏色: 黑色
Author: N***a
Date:
Review: muy hermosa se ve muy natural fácil de peinar y es resistente al calor
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.